Witamy #New Partnera Handlowego zasilającego #MijaTeam

Kochani z ogromnym entuzjazmem rozpoczynamy 1 tydzień Listopada i tym samym zaczynamy od Opublikowania wspaniałej informacji, a mianowicie poszerzamy grono Partnerów Handlowych o Firmę meblową Żakard. Ostatnio bardzo dużo się u Mija działo i między innymi miałam okazję zostać zaproszona do showroomu meblowego naszego wspaniałego partnera, który zachwycił mnie niebywale swoją wyjatkową ofertą handlową.

Zapraszam do zapoznania się z Historią rozwoju Firmy, która jest niesamowicie Ciekawa :

Poczatek Firmy datujemy  w  1967 roku ,kiedy Wiesław Kosmala jako młody adept zaczyna szkolenie w zawodzie tapicer w Szkole Rzemiosł Artystycznychprzy ul. Włościańskiej 35 w Warszawie. W roku 1973 kończy szkołę lecz tytuł mistrza zdobywa dopiero w roku 1981, w międzyczasie pracującw Usługowej Spółdzielni Pracy w Siedlcach, w trakcie pracy tworzy już indywidualne projekty mebli lecz nie odważa się ich zaprezentować.
W roku 1979 otwiera niewielki zakład tapicerski w Siedlcach zatrudniając 2 pracowników, zakład w całości oddany jest pracy nad renowacjami mebli,projekty Wiesława Kosmali odchodzą w zapomnienie a on sam postanawia w roku 1990 w miejscowości Nowe Opole wybudować budynekkontynuując prace nad renowacjami.
W roku 2000 Wiesław Kosmala posiadając duże doświadczenie decyduje się stworzyć nową Polską markę –ŻAKARD.  Moment ten jest dla  firmy bardzo ważny, zaczynają tworzyć meble dla pokoleń, inspirując się starym kunsztem i nowoczesnymi technologiami.

Smak  kolekcji jest niezwykle przekrojowy i mówi językiem międzynarodowym, który jest łatwo dostępny dla wszystkich, którzy są wrażliwi na wyrafinowany, skromny, nowoczesny produkt. Modele są zachęcające, proste, wygodne, krągłe, zbudowane na bazie sosny lub brzozy z dodatkami z dębu i pokryte nietuzinkowymi materiałami.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, dbałość o najmniejsze detale, które oddają ideę niemal ręcznie wykonanego stylu, bogactwo i różnorodność sprawiają że możemy dać naszym klientom produkty takie jak: sofy, fotele, krzesła, stoły do ​​jadalni i łóżka.

 

 

 

„Projektuję dla pokoleń. Moim najważniejszym obowiązkiem  jest zapewnienie ludziom wygody ”- Wiesław Kosmala